Kuu: september 2023

Tartus Läbielamise kohvik!

Kas ülikool on raske? Siis räägime sellest!

Arutame teemasid koos psühholoog Karita Kibuspuuga läbi kristliku vaatenurga: ülikooli ootused ja katsumused, stress ja läbipõlemine, töötamise ja laisklemise kunst, kuidas aega planeerida, et üle ei pingutaks, ootused endalt ja lähedastelt.

Pakume teed, kohvi. Söögiks saab puuvilju kui ka midagi soolast ning magusat.

Üritus on tasuta!

PS! Võta sõber ka kaasa, koos on julgem.

EN: Is life rough during uni? Let’s talk about it!

We’ll have a discussion with psychologist Karita Kibuspuu through a christian lens on important themes of expectations and hardships of university, stress and burnout, the art of working and being lazy, how to intentionally organise your calendar without overburdening it, expectations from oneself and nearest and dearest.

We’ll offer some tea and coffee, there’ll be some fruit and also something salty and savoury.

Admission is free!

Ps. grab a friend with you! The event will be in estonian, but we’re happy to provide translation to english if needed.

Tallinna EEÜÜ alustab sügist hooaega

Meil on suur rõõm teatada, et meie iganädalased Tallinna palvekad algavad uuesti eelolevast esmaspäevast 18. sept kell 18.30 TalTech`i raamatukogu ruumis LIB-417!

Võtame koos aja maha, et teha tähendusrikas paus õpingutesse, olla osaduses ja palves sarnaselt mõtlevate kaastudengitega ning uurida Jumala Sõna.

Tartu EEÜÜ september!

Tartu EEÜÜ sügisene hooaeg algab 6.09

Oled oodatud Tartus sügissemestri avaõhtule, kui sul on suured või väikesed küsimused kristluse kohta. Räägime uutest algustest, saame omavahel tuttavaks ja kohtume ka EEÜÜ värske juhiga. Saab süüa ja uue hooaja plaanides kaasa rääkida. Näeme Pastoraadis!
Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus, mis koondab noori erinevatest kirikutest ootab Tartus tudengeid sügisele avaõhtule kolmapäeval, 6. septembril kell 19.00 Tartu Pastoraadi keskusesse (Riia 22a).

 

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén