Kuu: november 2021

EEÜÜ jälle Tallinnas!

Novembris alustas Tallinnas tööd Kristo. Saame tuttavaks!

 

Tere!

Mina, Kristo Toots, olen EEÜÜ esindaja Tallinnas ja mehhatroonika eriala tudeng TalTech`i magistrantuuris. Lisaks olen tegev Plussmeedias kirjutades artikleid kristlikku noorteajakirja Pluss ja olen juhtinud neli aastat Pereraadios noortesaadet “PlussPunkt”. Olen EEVL Tallinna Evangeelse Uue Elu Koguduse liige ja mängin ülistusbändis bassi.

Gümnaasiumis õppides korraldasin oma õega palvevahetunde ning TalTech`i astudes hakkasin ka Tallinna kristlastudengitele igal nädalal palvekaid korraldama. TalTech`is on üsna palju kristlasi, kuid üksteist nad ei pruugi tunda, sest igaüks käib põhiliselt ainult oma koguduse noorteõhtutel. EEÜÜ esindajana Tallinnas näen, et palvekate roll ongi ühendada siinseid kristlastudengeid ning võimaldada kiires elutempos aeg pooleks tunniks maha võtta ja olla palveosaduses. Samuti teeme aeg-ajalt koos mõne filmiõhtu või kutsume kedagi huvitaval teemal jutlustama/kõnelema.

Minu lemmik kirjakoht Piiblis: „Saa siis Jumalaga sõbraks ja ole rahul, nõnda sa saavutad õnne!” (Ii 22:21)

Palvekatel, filmi- ja noorteõhtutel osalemiseks võid kontakteeruda minuga messengeri või maili teel (tallinn.eeyy@gmail.com).

Uudis

 

8. novembril toimus EEÜÜ üldkogu, kus EEÜÜ-le valiti järgmiseks kolmeks aastaks uus suur juhatus. Eelmisest juhatuse koosseisust jätkab Raul Valgiste, uuteks liikmeteks on EEÜÜ vilistlased Mari Järg, Innar Kruglov, Maire Latvala ja Eleri Soidla.

Suur tänu neile kõigile seda vastutust võtmast ning palju Jumala juhtimist, tarkust ja kordaminekuid uutes ülesannetes! Võtkem kogu uus juhatus ja EEÜÜ töö oma eestpalvetesse!

Powered by WordPress & Theme by Anders Norén