EEÜÜ 19.12-25.12

19.12 ESMASPÄEV
Tallinn
17.00 – Karu ühiselamus saiatoodete jagamine
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

20.12 TEISIPÄEV
Pärnu
16.00 – AVASTA!! Diskussioonigrupp kristlastele ja mittekristlastele Männi 2
18.00 – JÕULUÕHTU, sõnum ANDRES PÕDER, koguneme Männi 2

23.12 REEDE
Pärnu
16.30 sport Rääma koolis, Raba 3, kaasa spordiriided ja saali jalanõud.

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 19.12-25.12 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 04.12-02.12


05.12 ESMASPÄEV

Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

06.12 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.00 – AVASTA!! Diskussioonigrupp kristlastele ja mittekristlastele Männi 2
18.00 – JUUDI TRADITSIOONID, koguneme Männi 2

07.12 KOLMAPÄEV
Tallinn
9.30 -TLÜ palvegrupp, mare maja 3. korruse aatriumis
Tartu
19.00 –PIIBLITUND- Carmen Karabelnik, Õpetaja 5

08.12 NELJAPÄEV
Tallinn
19.00 ADVENDIAEG JA SELLE SÜMBOOLIKA – Meeli Tankler

09.12 REEDE
Tallinn
12.30 Palvegrupp TTÜ-s, ruum selgub
Pärnu
16.30 sport Rääma koolis, Raba 3, kaasa spordiriided ja saali jalanõud.

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 04.12-02.12 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 28.11-02.12

28.11 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

29.11 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.00 – AVASTA!! Diskussioonigrupp kristlastele ja mittekristlastele Männi 2
18.00 – PÕGENEMISTUBA – Info 53345561, koguneme Männi 2

30.11KOLMAPÄEV
Tallinn
9.30 -TLÜ palvegrupp, mare maja 3. korruse aatriumis
Tartu
19.00 –TOOMA MISSA- Siiri Talv, Õpetaja 5

01.12 NELJAPÄEV
Tallinn
19.00 MALAKI raamat -Aare Kimmel

02.12 REEDE
Tallinn
12.30 Palvegrupp TTÜ-s, ruum selgub
Pärnu
16.30 sport Rääma koolis, Raba 3, kaasa spordiriided ja saali jalanõud ja sularaha 

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 28.11-02.12 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 21.11-27.11

21.11 ESMASPÄEV

Tallinn
17.00 – saiatoodete jagamine Karu ühiselamus
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

22.11 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.00 – AVASTA!! SILMAKIRJALIKKUS. Diskussioonigrupp kristlastele ja mittekristlastele Männi 2
18.00 – ISA ARMASTUS -Allan Heide, Männi 2

23.11 KOLMAPÄEV
Tallinn
9.30 -TLÜ palvegrupp, mare maja 3. korruse aatriumis
Tartu
19.00 –MÄNGUÕHTU- Eleri Soidla, Õpetaja 5

24.11 NELJAPÄEV
19.00 filmiõhtu ettevalmistus Narva mnt 51. 
20.50 ühine Hacksaw Ridge vaatamine

25.11 REEDE
12.30 Palvegrupp TTÜ-s, ruum selgub

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 21.11-27.11 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 14.11-20.11

14.11 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

15.11 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.00 – AVASTA!! JUMAL versus INIMESED. Diskussioonigrupp kristlastele ja mittekristlastele Männi 2

18.00 – Mel Gibson – Männi 2
19.00 – Pärnu Apollo kino HACKSAW RIDGE – anna eelnevalt tulekust teada.

16.11KOLMAPÄEV
Tallinn
9.30 -TLÜ palvegrupp, mare maja 3. korruse aatriumis
Tartu
19.00 –PALVERÄNNAK – Kolgata koguduses, Veski 40Robert ja Carmen, Õpetaja 5

17.11 NELJAPÄEV
19.00 filmiõhtu – BEDAZZLED – Narva mnt 51. 

18.11 REEDE
12.30 Palvegrupp TTÜ-s, 536

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 14.11-20.11 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 31.10-05.11

31.10 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

01.11 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.30 – FILMIÕHTU. Männi 2

02.11 KOLMAPÄEV
Tartu
19.00 – Filmiõhtu MARTIN LUTHER -Õpetaja 5

03.11 NELJAPÄEV
19.00 Noored misiooniga konverentsi avateenistus: EUROOPA LIIDU ALGETE TAHA PEIDETUD KRISTLIK LUGU Jeff Fountain Narva mnt 51. Ruumi küsi valvelauast

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 31.10-05.11 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 10.10-15.10

Nüüd, vennad, kutsun ma teid üles Jumala suure halastuse pärast
tooma oma ihud Jumalale elavaks, pühaks ja meelepäraseks ohvriks;
see olgu teie mõistlik jumalateenistus. 

Rm 12:1


10.10 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

11.10 TEISIPÄEV
Pärnu 
18.00 – PIIBEL JA KORAAN 2. Kristina Lepik, Agapes Männi 2

12.10 KOLMAPÄEV
Tartu
19.00 – OLGEM TÄNULIKUD! AITÄH! – Sõnum: Juona Toivanen, ülistus Siiri Talv Õpetaja 5

13.10 NELJAPÄEV
19.00 LIGIMESEARMASTUSEST VICTOR HUGO “HÜLJATUD” NÄITEL. Joosua Raave. Narva mnt 51 noorteruumis

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 10.10-15.10 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 19.09-22.09

19.09 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

20.09 TEISIPÄEV
Pärnu 
18.00 – Koraan ja piibel – Kristina Lepik, Agapes Männi 2

21.09 KOLMAPÄEV
Tartu
19.00 – Piibliõhtu 🙂 Õpetaja 5

22.09 NELJAPÄEV
19.00 Jumala ligiolus – Karl Martin  Narva mnt 51 noorteruumis

14333567_1273242996031347_1519228299946695768_n

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 19.09-22.09 kommenteerimine on välja lülitatud

EEÜÜ 12.09-18.09

12.09 ESMASPÄEV
Tallinn
19.00 – võrkpall Tondi põhikoolis – kaasa sularaha

13.09 TEISIPÄEV
Pärnu 
16.00 – pankoogikohvik programmiga Pärnu Kolledži kohvikualal
18.00 – ühine filmiõhtu sealsete tudengitega

14.09 KOLMAPÄEV
Tartu
19.00 – Aleksandr Solzenitsõn – Robert Bunder

15.09 NELJAPÄEV
Tallinn PANE TÄHELE!! Algus tund aega varem!
18.00 Iisraeli õhtu ja üheskoos minek Kadrioru valgusfestivalile

17.09 LAUPÄEV
10.30-16.00 – VILISTLASPÄEV
pakume ka lasteprogrammi, nii et bronnige aeg. 🙂
Osalemiseks saatke kiri egle.hollman@mail.ee, teatage, kui paljud teie perest on tulemas ja tehke ülekanne 🙂
Osavõtumaks: 
20€ perehind
7€ üksikosaleja
5€ laps
Ülekanne teha Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus
EE122200001120215923
Võimalus toetada EEÜÜ-d ja näha taas vanu sõpru!

Rubriigid: EEÜÜ | EEÜÜ 12.09-18.09 kommenteerimine on välja lülitatud

VILISTLASPÄEV 17.09.2016

Seekordne vilistlaspäev toimub Tallinnas, Narva mnt 51, 17.09, kell 10.30 -16.00 

pakume ka lasteprogrammi 🙂

Osalemiseks saatke kiri egle.hollman@mail.ee, teatage kui paljud teie perest on tulemas ja tehke ülekanne 🙂

Osavõtumaks: 

20€ perehind

7€ üksikosaleja

5€ laps

Ülekanne teha Eesti Evangeelsete Üliõpilaste Ühendus

EE122200001120215923

Võimalus toetada EEÜÜ-d ja näha taas vanu sõpru!

14256740_1192511134140488_962106951_n

Rubriigid: EEÜÜ | VILISTLASPÄEV 17.09.2016 kommenteerimine on välja lülitatud